BASIC komplektas 1400,-€ liko tik 2 vnt | 2017-05-05

<< Atgal    

   Tai puikios kokybės, patikimos įrangos komplektas už nuosaikią kainą. Įrangos komplektas skirtas nardyti tiek Lietuvoje, tiek ir kelionių metu. Puikus pasirinkimas pradedančiam narui.

  1. Nardymo kostiumas Sub Gear BASE LX

Neopreninis, dviejų dalių, šlapio tipo nardymo kostiumas, puikiai tinkantis nardyti ir šaltesniuose vandenyse, yra ypač tvirtas ir ilgaamžis.

     Ilgoji kostiumo dalis pagaminta iš 6,5 mm storio neopreno, trumpoji dalis 5 mm storio, užtikrins komfortiškos temperatūros palaikymą, net esant vėsesniam vandeniui. Naudojant tik ilgąją kostiumo dalį, nėra poreikio atskiram neopreniniam šalmui, nes ši dalis yra su kapišonu. Abi kostiumo dalys užsegamos per priekį, o rankogalių ir kojūgalių užtrauktukai palengvins apsirengimą, nereikalaujant kolegų pagalbos. Kelėnų srityse kostiumas padengtas, trinčiai atsparesne, medžiaga, o trumposios dalies pečiai sutvirtinti storesniu audeklo sluoksiu, saugančiu nuo trinities su BCD liemenės diržais, Šios apsaugos priemonės užtikrins kostiumo ilgaamžiškumą.

2. Reguliatorių komplektas Sub Gear SG50/SG10/Octo

Patikimas reguliatorius, todėl populiarus tarp daug nėrimų darančių narų. Puikiai veikiantis žemų temperatūrų sąlygomis.

  • Pirma pakopa : Balansuotas, vienodai paduodantis pastovų reikiamą oro kiekį, nepriklausomai nuo gylio ir nuo slėgio oro balione. Membraninis, su sausa kamera reguliatorius, patikimai veikiantis žemose temperatūrose, nes visos mechaninės reguliatoriaus dalys veikia izoliuotoje nuo vandens erdvėje. Turi 4 žemo slėgio (LP) jungtis ir 2 aukšto slėgio (HP) jungtis.
  • Antra pakopa : Balansuotas, puikaus dizaino, chromuotos detalės, sujungimas su žarna per šarnyrą, kas užtikrina patogų sukandimą.  Oro padavimo reguliavimo galimybė, leidžia sumažinti oro padavimą nardant šaltesniame vandenyje, taip išvengian reguliatoriaus užšalimo.
  • Octopus‘as SG10: Dive/Predive funkcija, tvirta konstrukcija.

3. Plūdurumo liemenė Scubapro X-ONE

   Paprasta ir funkcionali, klasikinio tipo, plūdurumo liemenė. Dvi didelės kišenės šonuose, leis saugiai susidėti visus nėrimui reikalingus aksesuarus. Liemenė puikiai apgaubia kūną, o tai padeda palaikyti patogią plūdurumo padėtį. Paminkštinta nugarėlė, nuima apkrovimą nugarai. Liemenė turi peilio tvirtinimo vietą ir pora metalinių žiedų prietaisų prisegimų. Papildoma kišenėlė oktopusui iš abiejų liemenės pusių. Trys išleidimo vožtuvai, leis lengvai kontroliuoti plūdurumą, bet kokioje padėtyje.

Liemenėje yra numatyta vieta integruotai svorių sistemai, todėl ateityje, esant poreikiui, šią sistemą galima įsigyti.  

4. Plaukmenys Scubapro WAKE.

Lengvi, todėl tinkami kelionėm plaukmenys. Vidutinio kietumo, nereikalaujantys didelių fizinių pastangų plaukiant, bet suteikiantys optimalų pagreitį. Patogi kojos tvirtinimo vieta. Užsegimo dirželis turi ąselę, palenginančią plaukmens užsidėjimą ir greito atsegimo jungtį, padedančią lengvai nusiimti plaukmenis vandenyje. Plaukmenų šonuose ir galuose esančios guminės dalys, saugo nuo mechaninių pažeidimų ir mažina dėvėjimasi.

5. Nardymo kaukė Scubapro Zoom

Kompaktiška ir lengva nardymo kaukė. Nedidelis pokaukinis tūris. Dviejų linzių kaukėje numatyta galimybė dėti stiklus su dioprijomis (nuo -1,5 iki -8 ir nuo +1,75 iki +4 ), todėl tai leis mėgautis nardymu ir žmonėms, turintiems silpnesnį regėjimą. Patogus, reguliuojamas dirželis. Kaukes galima rinktis iš juodo ir skaidraus silikono, bei įvairių spalvų rėmelių. Yra galimybė tvirtinti GoPro kameros laikiklį, todėl galėsite įamžinti nuostabiausias nardymų akimirkas.

6. Pirštinės Scubapro G-FLEX 5mm

5mm storio neopreninės pirštinės, tinkančios net ir šaltesniam vandeniui. Pirštinės turi manžetus, todėl kartu su kostiumo manžetais, mažina vandens cirkuliaciją taip palaikant komfortišką temperatūrą. Užtrauktukas padės lengviau užsidėti ir nusiimti pirštines.

7. Batai Scubapro Nozip 6.5 HD.

     Neopreniniai nardymo bateliai 6,5 mm storio. Apsaugantis pėdą storas padas. Patogi bato keltis, leidžia batus naudoti įvairioms vandens veikloms. Batai užsegami lipnia juostele, turi plaukmenų dirželio stabdį, neleidžiantį dirželiui nuslysti plaukimo metu. 

8. Nardymo kompiuteris Oceanic VEO 1.0

Paprastas ir nebrangus kompiuteris, palaikantis oro ir Nitrox (iki 50%) dujų mišinio funkcijas. Po vandeniu gerai įskaitomi rodmenys. Kompiuteris skaičiuoja  visus nardymui reikaingus rodmenis: laiką iki dekompresijos, momentinį gylį, maksimalų gylį, saugumo sustojimus. Labai paprastas vieno mygtuko valdymas. Ilgas užsegimo dirželis.

9. Manometras Scubapro PG.

                                                      

10. Svorių diržas SubGear su metaline sagtimi. (be svarelių)

 

Šio komplekto kaina TIK: 1400,- €