Komplektas "Exodry diver" 2120€

<< Atgal    

Tai puikios kokybės, patikimos įrangos komplektas už nuosaikią kainą. Komplektas skirtas siekiantiems nerti giliau, dažniau ir išnaudoti ilgesnį nardymo sezoną. 

Perkant šį įrangos komplektą Dry Suit Diver kursai nemokami.

1. Neoprenis sauso tipo kostiumas Scubapro Exodry:

Sauso tipo neopreninis kostiumas, pagamintas iš 4 mm spausto neopreno yra geriausias pasirinkimas nardant šaltuose vandenyse. Kostiumas puikiai apgaubia kūną ir suteikia judėjimo laisvę.  Neoprenas pakankamai šilta medžiaga, kas leidžia pasirinkti plonesnį pakostiumį, taip nesukeliant judesių suvaržymų. Hermetiškas T-zip užtrauktukas nugaros srityje, užtikrina vandens nepratekėjimą. T-zip sistemos užtrauktukas kur kas atsparesnis pažeidimams ir reikalauja paprastenės priežiūros.  Kostiumas turi lateksinius kaklo ir rankų manžetus, leidžiančius pasirinkti platesnį pirštinių asortimenta. Galima naudoti sauso tipo pirštines su žiedų sistema, o tai palengvina pirštinių užsidėjimą ir nusiėmimą. Kelėnų ir pečių apsaugos mažina susidėvėjimo riziką, todėl kostiumas  tarnaus ilgai ir patikimai.  Šio modelio kostiumas gaminamas su guminiais batais, o tai sutaupo laiko ir palengvina apsirengimą.

    Si-Tech išleidimo ir pripūtimo vožtuvai.

    Ant rankos esanti I-safe tvirtinimo sistema, neleis Jūsų nardymo kompiuteriu nuslysti nuo rankos.

     Patogioje, užsegamoje kišenėje ant kojos, puikiai tilps reikalingiausi aksesuarai.       

 

2. Pakostiumis Subgear Subtech PRO100:

Idealiai tinka neopreniniam sausam kostiumui 
Minkšta vilna ir kvėpuojanti išorinė medžiaga
Tinklelis įdėtas ant vėdinimo rankovės
Pečių ir nugaros srityje elastingi įsiuvai
Horizontalus užtrauktukas
Kišenės 
Izoliuotas kaklas

 

 3. BCD liemenė Subgear Black Pure:

     Patogi, klasikinio tipo, plūdurumo liemenė, pagaminta iš patvarių medžiagų, tarnaus jums ne vienerius metus. Liemenės rankena, leis patogiai pernešti surinktą įrangą iki katerio, ar nėrimo vietos.

      Liemenė turi integruotą, greito numetimo, svorių sistemą, todėl naudojant kartu su tradiciniu svoriu diržu, tai leidžia patogiau paskirstyti svorius ir nuimti apkrovą nuo juosmens.

      Yra kišenėlė oktopusui, o plieniniai D formos žiedai leis patogiai tvirtinti visą, nėrimo metu, jums reikalingą įrangą.

       Jūsų patogumui, liemenė turi tris oro nuleidimo vožtuvus, todėl bet kokioje situacijoje bus lengva suvaldyti plūdurumą.

        Reguliuojami ir greitai atsegami liemenės pečių, bei juosmens tvirtinimo diržai, užtikrins komfortišką užsidėjimą ir nusiėmimą, o nėrimo metu išliks prigludusi prie jūsų kūno.

        Šonuose esančiuose dviejuose, didelėse, užsegamose, kišenėse tilps visa jums reikalinga įranga ir aksesuarai. Yra vieta peilio tvirtinimui.

4. Reguliatorių komplektas Subgear SG50:

Patikimas reguliatorius, todėl populiarus tarp daug nėrimų darančių narų. Puikiai veikiantis žemų temperatūrų sąlygomis.

  • Pirma pakopa : Subalansuotas, membraninis (neužšąlantis), su sausa kamera reguliatorius, patikimai veikiantis žemose temperatūrose. Turi 4 žemo slėgio (LP) jungtis ir 2 aukšto slėgio (HP) jungtis.
  • Antra pakopa : Balansuotas, puikaus dizaino, chromuotos detalės, sujungimas su žarna per šarnyrą, kas užtikrina patogų sukandimą.  Oro padavimo reguliavimo galimybė, leidžia sumažinti oro padavimą nardant šaltesniame vandenyje, taip išvengian reguliatoriaus užšalimo.
  • Octopus‘as SG10: oro padavimo reguliavimo galimybė, tvirta konstrukcija.

5. Manometras Scubapro Compact SPG

 

6. Kaukė Scubapro Zoom:

7. Kompiuteris Suunto Zoop: 

  Kompiuteris turintis nardymo , freedining‘o rėžimą, elektroninį gylmatį. Palaiko Nitrox rėžimą iki 50%. Nėrimo metu rodo gylį, nėrimo laiką, skaičiuojamą laiką iki dekompresijos. Logbook‘as užfiksuoja atmintyje paskutinių nėrimų parametrus. Turi ekrano apšvietimą. Aiškiai matomi ir suprantami simboliai, nesudėtingas 4 mygtukų valdymas. Turi galimybę būti pajungtas į personalinį kompiuterį. Ilgas, rifliuotas guminis dirželis, neleis kompiuteriui slidinėti susispaudus neopreniniam kostiumui.

 

8.Plaukmenys Seasub Propulsion : 

Plastikiniai plaukmenys su guminiais intarpais, turintys puikias hidrodinamines savybes.  Lengvi, tinkami kelionėms. Patogi kojos kišenė. Užtraukiamas metalo spiralės dirželis, leis lengvai užsidėti ir nusiimti plaukmenis. Tinka šlapio ir sauso tipo kostiumams.

 

9.Pirštinės Scubapro G-Flex 5: 

5mm storio neopreninės pirštinės, tinkančios net ir šaltesniam vandeniui.  Užtrauktukas padės lengviau užsidėti ir nusiimti pirštines.