Maldyvai safaris 2020.11.14-21 | 2020-05-10

<< Atgal    

Vietų yra! 

SAFARI - MALDYVAI  Dėl karantino įtakos keičiama data. Planuojama 14-21 Lapkričio *
2020.11.14-21 . 7 dienos luxury klasės safariniame laive - FELICITY

  • Laivas šių metų statybos, paleidžiamas į jūrą balandžio mėnesį! 
  • 3 nėrimai kasdien,
  • vanduo +27C.  

 

Pro lėktuvo iliuminatorių vandenyno smėlis ir po jį išsibarstę smaragdiniai salų intarpai atrodo tarsi didelė reklaminė fotografija. Prieš leisdamasis laineris sparčiai žemėja, bet, visų nuostabai, sausumos neregėti. Lėktuvas kone liečia vandenį, atrodo, tarsi leistumės ant vandenyno bangų! Žemė išnyra paskutinę sekundę. Egzotika prasideda jau nuo oro uosto, kuris įrengtas ant dirbtinai supiltos siauros žemės juostos, vos už kilometro nuo Malė, Maldyvų Respublikos sostinės.

Maldyvų Respublika – salų valstybė, įsikūrusi į vakarus nuo Šri Lankos salos. Ji unikali tuo, kad vanduo sudaro 99,669 proc. jos teritorijos! Valstybėje yra 1 190 salų, bet tik 198 iš jų apgyvendintos. Apie 70 salų, pritaikytų turistams, oficialiai laikomos negyvenamomis

Aplankysite Maldyvų Respublikos sostinę. Išsyk kris į akis mečetės ir keli šiuolaikiniai stikliniai pastatai. Modernių statinių Malė mieste nedaug, beveik visi sostinės pastatai žemi. Čia daugybė suvenyrų krautuvėlių. Prekiautojai siūlo koralus, kriaukles, gaminius iš ryškiai išdažytos palmių medienos, marškinėlius „okeanine“ tematika, Ceilono arbatą. Šalies egzotiką atspindi žuvų ir daržovių turgūs, taip pat musulmonų centras su milžiniška mečete ir vietos kraštotyros muziejus.

Oro uoste mus pasitiks laivo agentas ,kuris palydės iki pat laivo,čia duominuoja vandens trasportas, tad tik išėjus iš oro uosto mes persėdame į vandens taksi "DHONI", vos už kelių minučių mes jau mūsų pagrindiniame laive, čia apsigyvensime ir praleisime praktiškai visą savo kelionės laiką. Keliausime tarp šios Respublikos salų, nardysime 3 kartus per dieną , kelias dienas nersime ir naktį.
Nardymas čia begalo įspūdingas, tikimės pamatyti bangininių ryklių, didžiųjų mantų, rifinių rykliu, vežlių ir daug kitų povandenio pasaulio gyvūnų, nardymas srovese nustebins net visko mačiusius. 

 

 

 

Čia visada norisi sugrįžti. Poilsis ir gražūs, įdomūs nėrimai garantuoti.

Registracija jau vyksta!

Daugiau infromacijos tel: +370 626 23007