Nardymo įrangos komplektas TIK 1239 € | 2019-03-14

<< Atgal    

Tai puikios kokybės, patikimos įrangos komplektas už nuosaikią kainą. Įrangos komplektas skirtas nardyti tiek Lietuvoje, tiek ir kelionių metu. Puikus pasirinkimas pradedančiam narui.

KOMPLEKTO KAINA: 1239,- €

 

 Kostiumas Scubapro Oneflex 5

5mm neopreninis hidroskostiumas segamas per priekį. Turi užtrauktukus rankogaliuose bei kojūgaliuose, o tai leidžia lengviau apsirengti. 

 

 

Plūdurumo liemenė Scubapro EQUALIZER

    Klasikinio tipo liemenė, pagaminta iš patvarios medžiagos, kas garantuos ilgą tarnavimo laiką. Paminkštinta nugarėlė nespaus nugaros, o pati liemenė apgaubs kūną ir tvirtai laikysis nėrimo metu, bet kokioje pozicijoje. Nugarėlės rankeną leis lengvai transportuoti surinktą įrangą iki nėrimo vietos, ar laivo. Liemenė turi reguliuojamus pečių diržus, kurie papildomai susegami per krūtinę. Greitai atsegamos sagtys, leis vandenyje lengvai nusiimti liemenę. Per juosmenį liemenė tvirtai susegama plačia juosta, bei papildomu susegimu.

    Dviejuose kišenėse šonuose, sutalpinsite reikiamus akseksuarus, taip pat yra 4 plieniniai žiedai aksesuarams kabinti. 

     Liemenė turi integruotą, greito numetimo svorių sistemą, kas leidžia paskirstyti svorius ne tik ant svorių diržo.

Reguliatorių komplektas Scubapro MK11/C370/R095 + manometras

Pirma pakopa:

Membraninė - net nardant šaltuose vandenyse, jūsų reguliatorius neužšals, nes visi oro padavimo mechanizmai dirba izoliuotoje erdvėje ir neturi tiesioginio kontakto su vandeniu.  Ši aplinkybė taip pat panaikina rizikas reguliatoriaus veikimo sutrikimams, nardant agresyviose aplinkose (padidintas užterštumas, druskingumas, ….)

Balansuota – palaiko pastovų reikalingą oro padavimą, nepaisant išorinio slėgio (gylio) ir slėgio oro balione (kai lieka mažai oro).

4 LP (žemo slėgio) jungtys  - jungtys žemo slėgio žarnoms oro padavimui į kvėpuoklį (antra pakopa), oktopusą, BCD liemenę, oro padavimui į sausą kostiumą.

 2 HP (aukšto slėgio) jungtys - jungtys manometrui (slėgio parodymams seksti oro balione) ir turint nardymo kompiuterį su transmiteriu, galimybė pajungti pastarąjį, taip fiksuojant oro suvartojimo intensyvumą.

Oro padavimas prie 200 bar slėgio: 5500 l/min

 

Antra pakopa:

      Scubapro C370: Balansuota, puikaus dizaino, metalinės detalės.  Oro padavimo reguliavimo galimybė, leidžia sumažinti oro padavimą nardant šaltesniame vandenyje, taip išvengian reguliatoriaus užšalimo. 

 

Nardymo kompiuteris SUNNTO ZOOP

Kompiuteris turintis nardymo , freedining‘o rėžimą, elektroninį gylmatį. Palaiko Nitrox rėžimą iki 50%. Nėrimo metu rodo gylį, nėrimo laiką, skaičiuojamą laiką iki dekompresijos. Logbook‘as užfiksuoja atmintyje paskutinių nėrimų parametrus. Turi ekrano apšvietimą. Aiškiai matomi ir suprantami simboliai, nesudėtingas 4 mygtukų valdymas. Turi galimybę būti pajungtas į personalinį kompiuterį. Ilgas, rifliuotas guminis dirželis, neleis kompiuteriui slidinėti susispaudus neopreniniam kostiumui.

 

Plaukmenys Scubapro WAKE.

Lengvi, todėl tinkami kelionėm plaukmenys. Vidutinio kietumo, nereikalaujantys didelių fizinių pastangų plaukiant, bet suteikiantys optimalų pagreitį. Patogi kojos tvirtinimo vieta. Užsegimo dirželis turi ąselę, palenginančią plaukmens užsidėjimą ir greito atsegimo jungtį, padedančią lengvai nusiimti plaukmenis vandenyje. Plaukmenų šonuose ir galuose esančios guminės dalys, saugo nuo mechaninių pažeidimų ir mažina dėvėjimasi.

 

Nardymo kaukė Scubapro Zoom

Kompaktiška ir lengva nardymo kaukė. Nedidelis pokaukinis tūris. Dviejų linzių kaukėje numatyta galimybė dėti stiklus su dioprijomis (nuo -1,5 iki -8 ir nuo +1,75 iki +4 ), todėl tai leis mėgautis nardymu ir žmonėms, turintiems silpnesnį regėjimą. Patogus, reguliuojamas dirželis. Kaukes galima rinktis iš juodo ir skaidraus silikono, bei įvairių spalvų rėmelių. Yra galimybė tvirtinti GoPro kameros laikiklį, todėl galėsite įamžinti nuostabiausias nardymų akimirkas.

 

 

Neopreniai batai Scubapro DELTA BOOT 5.0

5mm neopreniai nardymo bateliai užstraukiami užtrauktuku. Užtrauktukas turi papildomą užsegimą, neleidžiantį atsisegti. Kelties sritis padengta elastinga medžiaga, kas neleidžia plaukmens kojos kišenei nutrinti kelties dalies, taip užtikrinant bato ilgaamžiškumą.