Scubapro Hydros PRO | 2017-08-02

<< Atgal    

     Lengva, sparno tipo liemenė, pagaminta iš Monprene medžiagos. Medžiaga atspari ultravioletiniamsspinduliams ir agresyviai aplinkai (sūrus, užterštas vanduo), kas garantuoja gaminio ilgaamžiškumą ir sumažina nublukimo galimybę. Monprene medžiaga lengva ir labai patvari, pati savaime medžiaga nesugerianti vandens, todėl greitai džiūstanti. Po nėrimo tereikia gerai nupurtyti vandenį, o likusi paviršinė drėgme greitai nudžiūna. Tai labai sutrumpina laiką tarp paskutinio nėrimo ir galimybės keliauti, nepatiriant diskomforto, kad pritekės vandens automobilyje, ar lagamine.

    Liemenė turi modulinę sistemą, kas leidžia lengvai prijungti, ar nuimti atskirus elementus (integruota svorių sistemą, papildomas kišenes, ar maišelius), taip susikomplektuojant sau reikalingą sistemą. Yra galimybe keisti kai kurių elementų spalvas, taip atsinaujinant vizualų vaizdą. Galimybė keliaujant susimažiniti bendrą svorį, nuimant kai kuriuos elementus (integruotą svorių sistemą) įvertinus tai, kad tikriausiai bus naudojamas plonesnis neopreninis kostiumas ir svorių bus naudojama mažiau, galima apsiriboti svorių diržu su svareliais.

  Liemenė gerai prisitaiko prie įvairių kūno formų, tinka šlapio ir sauso tipo kostiumui. Paminkštinta nugarėle priglunda ir gerai sukimba su kostiumu, kas neleidžia liemenei su balionu slidinėti, taip sukuriant komfortiškas nėrimo sąlygas.

   Prie šios liemenės gali būti komplektuojami įvairūs tvirtinimo elementai (gumelės, dirželiai, …), kurie leidžia kitus nardymo prietaisus tvirtinti išorėje, o ne laikyti kišenėse, taip palengvinant jų prieinamumą ir galimybę greitam jų naudojimui.

   Liemenė komplektuojama su su kuprine, kurioje be liemenės galėtų tilpti ir kita nardymo įranga, o plaukmenys tvirtinami kuprinės išorėje specialiais diržais.

Kaina: 670 €