Scubapro MK17/A700/R195 | 2018-01-07

<< Atgal    

Reguliatorių komplektas Scubapro MK17/A700/R195

Pirma pakopa:

      Membraninis, su sausa kamera - net nardant šaltuose vandenyse, jūsų reguliatorius neužšals, nes visi oro padavimo mechanizmai dirba izoliuotoje erdvėje ir neturi tiesioginio kontakto su vandeniu.  Ši aplinkybė taip pat panaikina rizikas reguliatoriaus veikimo sutrikimams, nardant agresyviose aplinkose (padidintas užterštumas, druskingumas, ….)

Balansuotas – palaiko pastovų reikalingą oro padavimą, nepaisant išorinio slėgio (gylio) ir slėgio oro balione (kai lieka mažai oro).

4 LP (žemo slėgio) jungtys  - jungtys žemo slėgio žarnoms oro padavimui į kvėpuoklį (antra pakopa), oktopusą, BCD liemenę, oro padavimui į sausą kostiumą.

 2 HP (aukšto slėgio) jungtys - jungtys manometrui (slėgio parodymams seksti oro balione) ir turint nardymo kompiuterį su transmiteriu, galimybė pajungti pastarąjį, taip fiksuojant oro suvartojimo intensyvumą.

Oro padavimas prie 200 bar slėgio: 6900 l/min

Antra pakopa:

Antros reguliatoriaus pakopos A700 korpusas pagamintas iš metalo, todėl tarnaus jums ilgus metus. Išsiskiria savo termoizoliacinėmis savybėmis, dėl ko puikiai tinkama daudoti šaltame vandenyje. Chromuotas korpusas išsiskiria savo išvaizda. Galimybė, pagal poreikį, reguliuoti oro padavimo intensyvumą, palengvins jūsų kvėpavimą bet kokiame gylyje. Patogus prapūtimo dangtelis.

Oktopusas: Dive/Predive svirtelė.   

Kaina: 799,- €