STING komplektas 550€ | 2017-05-05

<< Atgal    

Įrangos komplektas skirtas povandeninei medžioklei.

KOMPLEKTO KAINA TIK 550,- €

1. Hidrokostiumas Sub Gear BASE LX

Neopreninis, šlapio tipo kostiumas, puikiai tinkantis nardyti ir šaltesniuose vandenyse, yra ypač tvirtas ir ilgaamžis.

     Pagamintas iš 6,5 mm storio neopreno, užtikrins komfortiškos temperatūros palaikymą, net esant vėsesniam vandeniui. Kostiumas su kapišonu, užsegamas per priekį, o rankogalių ir kojūgalių užtrauktukai palengvins apsirengimą, nereikalaujant kolegų pagalbos. Kelėnų srityse kostiumas padengtas, trinčiai atsparesne, medžiaga. Kojų blauzdų srityje ir rankų dilbio srityje (vidinėje pusėje) yra manžetai, mažinantys vandens cirkuliaciją kostiume.

 

               

2. Plaukmenys Seac Talent

Plaukmenys pagaminti povandeninės medžioklės mėgėjams ir skirti sekliems ir vidutinio gylio vandenims. Plaukmenų ašmenys kruopščiai sukalibruoti, siekiant maksimalaus yrio efekto, staigiam pajudėjimui iš vietos. Patogi pėdos kišenė pagaminta iš minkšto termoplastiko kas optimaliai perduoda yrio jėgą į plaukmens mentį.

3. Arbaletas Seac New Sting 65

 

Pagamintas iš antikorozinio aliuminio, patogi, neslystanti rankena. Plieninis paleidimo mechanizmas. Lateksinis įtempėjas 18 cm ilgio, 16mm diametro. Grūdinto plieno strėlės ilgis 85 cm, 7mm diametro

4. Pirštinės Scubapro Ultra Titan 3mm

Neopreninės pirštinės, ypač elastingos, nevaržančios pirštų judesių. Vidinė delno dalis padengta elastinga medžiaga, užtikrinančia gerą sukibimą su plastikiniais ir metaliniais paviršiais. Ties riešu pirštinė užsegama limpančia juostele.

5. Neopreninės kojinės Scubapro Comfort Sock

6. Kaukė SubGear STEEL MRD

     Dviejų lešių, ypač minkšto silikono, gerai priglundančio prie veido su veidrodiniais stiklais, kaukė skirta freediving‘o ir povandeninės medžioklės mėgėjams. Veidrodiniai stiklai saugo akis nuo saulės spindulių, vandens paviršiuje ir nebaido žuvies po vandeniu, nes paslepia naro akis, o nuo stiklų atsispindi įprasti žuviai povandeniniai vaizdai.

7. Nardymo vamzdelis Aeris Enzo

Lenktas, anatominės formos, guminis vamzdelis. Neturi gofruotų dizaino elementų, kas padidina standumą ir leidžia jį naudoti stiprių srovių ar staigiai keičiant plaukimo kryptį. Yra tvirtinimas prie kaukės.

8. Guminis svorių diržas 150 cm (be svarelių)

9. Plūduras Sub Gear Surface Bouy (su vėlevėle)

10. Kukanas