X-TEK Sidemount BCD | 2020-05-19

<< Atgal    

Perkant Sidemount sistemą, kursai nemokamai !

Scubapro X-TEK Sidemount BCD (plūdurumo liemenė šoninių balionų sistemai)

 

  Paskutiniu metu labai populiarėjanti tarp patyrusių narų sistema, kai naudojami du, nepriklausomi vienas nuo kito oro balionai, tvirtinami specialios BCD liemenės šonouose. 

   Sistema patraukli tuo, kad daug paprasčiau ją transportuoti iki nėrimo vietos, nei neatsiejamą suporintų balionų sistemą sujungtą manifoldu. Naudojant Sidemount sistemą lengviau patekti į vietas, kur sunkiai galima būtų patekti naudojant klasikinę sistemą. Šoninių balionų tvirtinimo sistema buvo kurta Cave diver’ių poreikiams patenkinti, nes visa išdėstyta sitema padaro galimybę lengviau pranerti pro siaurus plyšius, o plokštumoje išdėtyta nardymo įranga tai leidžia padaryti lengviau. Tačiau paskutiniu metu šios konfiguracijos įranga išpopuliarėjo didesniame narų tarpe nei tik nardymams urvuose.

    Matomumo zonoje ir lengvai pasiekiami balionų kranai, leidžia lengvai užsukti kranus esant tokiam poreikiui. Taip išvengiama oro praradimo tikimybė užšalus vienam iš reguliatorių.  Esant reikalui galimybė perduoti vieną iš balionų partneriui ir daugelis kitų privalumų.

Sidemount BCD komplektą sudaro:

Nugarėlė su diržų sistema

25 lbs (12 kg) Sparnas su infliatoriumi

Sparno apdangalas

 

Pilna X-TEX sidemount sistema: 

 

 

Išvardintos komplektacijos kaina: 650,- €