Mozambikas 2023.08.31-16

<< Atgal    

VIETŲ NĖRA.

Organizuojama pažintinė + nardymo kelionė į Mozambiką 2023 Rugpjūčio +/- 31-16 d.

Per kiek daugiau nei porą savaičių aplankysime ir pamatysime ne tik vieną gražiausių pasaulyje povandeninių pasaulių, bet ir tikrą laukinę Afrikos gamtą.
Tik atvykę apsistosime Peri Peri regione. Lodge tipo nameliai įsikūrę ant jūros kranto, kokosų plantacijoje. Pirmąjį vakarą pailsėsime ir ruošimės ateinančių dienų veiklai.
Visos išvykos metu apsistosime aukštos klasės apgyvendinimo įstaigose. Visur bus tiekiami skanūs pusryčiai. Veiks bevielis internetas ir oro kondicionieriai numeriuose.
Bus vykdoma po porą nardymų per dieną. Pirmasis nėrimas anksti ryte, antrasis – po pietų pertraukos. Nardymų metu bus tiekiami užkandžiai ir gėrimai.

Išvykos laikotarpiu aplankysime ir apsistosime keturiuose skirtingus Mozambiko regionuose ir vilose.  Peri Peri,  Tofo Beach, Ponto do Ouro ir Marloth (Kruger) nacionaliniame parke.

Nardymo metu pamatysime didžiausia biologine įvairove galinčia pasigirti ekosistemą. Nardysime drauge su įvairių rūšių rykliais tarp kurių bangininiai, leopardiniai, tigriniai ir kūjagalviai rykliai. Taip pat matysime banginius ir kt.

Kelionės pabaigoje apsistosime ir aplankysime Marloth (Kruger) nacionaliniame parke.
Išvyką vainikuosime paskutine dienos išvyka po parką. Išvykę nuo ankstyvo ryto matysime laukinę Afriką. Stebėsime liūtus, dramblius, raganosius, buivolus bei leopardus. Grįžę vėlyvų pietų likusią dieną praleisime ilsėdamiesi savo apartamentuose ir sutikę paskutinį Afrikos saulėlydį eisime ruoštis sekančios dienos kelionei namo.

Daugiau informacijos telefonu: +370 626 23007