Registracija: Pažintinis nėrimas prie tilto polių

<< Atgal    

Pažintinis nėrimas prie XVIa. tilto polių:

  Siekiantiems gyvenime iššūkių ir išskirtinių potyrių, siūlome praskleisti paslapties šydą ir savo akimis pamatyti, LDK klestėjimo laikus menantį, istorinį paveldą autentiškoje aplinkoje. Esame pasiruošę jums padėti pažvelgti į Platelių ežero gelmių paslaptis, kur 10-ies metrų gylyje, dažnai didingų lydekų saugomi,  stūkso senojo tilto, jungusio Šventorkalnį ir Pilies salą, poliai.

  Išklausę neilgą instruktažą apie nėrimą ir užsidėję nardymo įrangą, kurią suteiksime nardymo centre, patogiu ir narams pritaikytu pontoniniu kateriu vyksime į nėrimo vietą, grožėdamiesi nuostabia ežero gamta.

  Nėrimo metu, individualiai prižiūrint patyrusio instruktoriaus, galėsite pamatyti laiko paveiktus, srovių paverstus, senojo tilto polius, kurie mena 500 metų istorijos tarpsnį. 280 metrų ruože tilto poliai užburia savo didybe ir verčia susimąstyti apie žmonių, galėjusių sukurti tokį inžinerinį statinį, unikalumą. Šiame maršrute dažnai galima sutikti įspūdingo dydžio lydekas, kurios šio istorinio paveldo fone, atrodo kaip sergėtojos, saugančios šios vietos paslaptis.

   Pasinėrę į ežerą ir aplankę unikalų istorinį objektą, praturtinsite savo įspūdžių lobyną, arba tai puiki dovana draugui, artimam žmogui, leisianti bent trumpam pakeisti skubančio ir triukšmingo pasaulio kasdienybę į galimybe patirti gelmės ramumą,  tylą ir užburiančius vaizdus, bei neišdildomus įspūdžius.

 

  • Nuo Rugsėjo mėnesio dirbame tik savaitgaliais ir tik išanksto užsiregistravus.

REGISTRACIJA BŪTINA Tel. Nr. +370 626 23007

  • Visas programos laikas 1.30 h, nėrimo laikas 40 min.
  • Vieta: Ežero g. 40, Plateliai (Jachtklubas)
  • Kaina: 70,- €