Sausas kostiumas tik 600€ | 2022-03-22

<< Atgal    

Sezono atidarymo akcija!

Neopreninis sauso tipo kostiumas Scubapro EXODRY 925€ dabar 600€
Scubapro Everdry 4 1075€ dabar 650€.
+Sauso kostiumo kursai NEMOKAMAI 

Komplekte taip pat yra: neopreninis šalmas, žemo slėgio žarna, užtrauktuko priežiūros priemonės. 

  Sauso tipo neopreninis kostiumas, pagamintas iš 4 mm spausto neopreno yra geriausias pasirinkimas nardant šaltuose vandenyse. Kostiumas puikiai apgaubia kūną ir suteikia judėjimo laisvę.  Neoprenas pakankamai šilta medžiaga, kas leidžia pasirinkti plonesnį pakostiumį, taip nesukeliant judesių suvaržymų. Hermetiškas  užtrauktukas nugaros srityje, užtikrina vandens nepratekėjimą.

  EXODRY kostiumas turi lateksinius kaklo ir rankų manžetus, leidžiančius pasirinkti platesnį pirštinių asortimenta. Galima naudoti sauso tipo pirštines su žiedų sistema, o tai palengvina pirštinių užsidėjimą ir nusiėmimą. Kelėnų ir pečių apsaugos mažina susidėvėjimo riziką, todėl kostiumas  tarnaus ilgai ir patikimai.  Šio modelio kostiumas gaminamas su guminiais batais, o tai sutaupo laiko ir palengvina apsirengimą.

EVERDRY 4 modelio kostiumas turi neopreninius kaklo ir rankų mažetus, kas suteikia maksimalų komfortą prigludimo prasme. Kostiumas vietoje batų turi neoprenes kojnes, o tai leidžia lengviau prisitaikyti prie tinkamo batų dydžio. 

    Si-Tech išleidimo ir pripūtimo vožtuvai.

    Ant rankos esanti I-safe tvirtinimo sistema, neleis Jūsų nardymo kompiuteriu nuslysti nuo rankos.

     Patogioje, užsegamoje kišenėje ant kojos, puikiai tilps reikalingiausi aksesuarai.