Scubapro MK17/G260/R195 | 2018-05-08

<< Atgal    

Reguliatorių komplektas Scubapro MK17/ G260/ Octo

 

Pirma pakopa:

      Membraninis, su sausa kamera - net nardant šaltuose vandenyse, jūsų reguliatorius neužšals, nes visi oro padavimo mechanizmai dirba izoliuotoje erdvėje ir neturi tiesioginio kontakto su vandeniu.  Ši aplinkybė taip pat panaikina rizikas reguliatoriaus veikimo sutrikimams, nardant agresyviose aplinkose (padidintas užterštumas, druskingumas, ….)

Balansuotas – palaiko pastovų reikalingą oro padavimą, nepaisant išorinio slėgio (gylio) ir slėgio oro balione (kai lieka mažai oro).

4 LP (žemo slėgio) jungtys  - jungtys žemo slėgio žarnoms oro padavimui į kvėpuoklį (antra pakopa), oktopusą, BCD liemenę, oro padavimui į sausą kostiumą.

 2 HP (aukšto slėgio) jungtys - jungtys manometrui (slėgio parodymams seksti oro balione) ir turint nardymo kompiuterį su transmiteriu, galimybė pajungti pastarąjį, taip fiksuojant oro suvartojimo intensyvumą.

Oro padavimas prie 200 bar slėgio: 6900 l/min

Antra pakopa:

      Scubapro G260: Balansuotas, puikaus dizaino, metalinės detalės, galimybė jungti žarną tiek iš kairės tiek iš dešinės pusės. Oro padavimo reguliavimo galimybė, leidžia sumažinti oro padavimą nardant šaltesniame vandenyje, taip išvengian reguliatoriaus užšalimo.

Komplekto kaina: 569, - €