Apie mus

Nardymo centras "OKTOPUSAS"- vienas iš labiausiai žinomų vakarų Lietuvoje, veikia nuo 1999 metų. Šiame centre dirba instruktoriai ne kartą aplankę Raudonąją, Adrijos jūras, Karibų jūras, panėrė į Atlanto, Ramiojo, Indijos ir Arkties vandenynų gelmes. Mūsų klubo nariai aktyviai dalyvauja tyrinėjant nuskendusius laivus Baltijos jūroje Lietuvos ir Latvijos vandenyse. Vasaros metu, kasdien veikia dar vienas nardymo centras Platelių ežere. Čia gali mokytis ar tobulintis įvairaus parengimo lygio ar amžiaus grupių narai.
Mes turime ką Jums papasakoti ir parodyti!
  
Nardymas su akvalangu - tai nesibaigiantys nuotykiai, kelionės, įspūdžiai. Kartą pabandęs suprasi, kad tai ir yra būtent tai ko tau trūko, o dar vėliau įsitikinsi, kad nardymas su akvalangu - tai gyvenimo būdas. Noras dar kartą patirti ir pajausti povandeninį pasaulį mus nesustabdomai šaukia vėl grįžti ten - į gelmę. 
Tobula įranga, sistematizuotas apmokymas ir patyrę instruktoriai šiandien suteikia galimybę išmokti nardyti visiems žmonėms, kuriems tai įdomu. Gal Jums kyla klausimas nuo ko pradėti? Svarbiausia Jūsų noras. Toliau viskas labai paprasta: reikia susirasti nardymo centrą, instruktorių, kuris Jus išmokys visų gudrybių ir dar šiandien, Jūs galite atsidurti po vandeniu.
Mūsų centre "OKTOPUSAS" kvalifikuoti instruktoriai padės ir patars Jums kaip išsirinkti ir įsigyti labiausiai tinkamą Jums nardymo įrangą. Vykdami į mūsų organizuojamas keliones, Jus galėsite išsinuomoti nardymo įrangą praeiti įvairius PADI ar CMAS kursus .
Visus bendraminčius į savo būrį jungia klubas, jie įsitikinę, kad nardymas- tai jų gyvenimo būdas. Klubo nariu gali būti tik sertifikuoti nardytojai, turintys tarptautinius sertifikatus. Tapti klubo nariais galima keliais būdais:
1. Baigus pas mus kursus ir perkant visą įrangą, automatiškai tampama klubo nariu.
2. Perkant visą įrangą ir vykstant į kelionė.