Įrangos komplektas "Exodry diver" 2300€ | 2021-07-27

<< Atgal    

Tai puikios kokybės, patikimos įrangos komplektas už nuosaikią kainą. Komplektas skirtas siekiantiems nerti giliau, dažniau ir išnaudoti ilgesnį nardymo sezoną. 

Perkant šį įrangos komplektą, gausite dovanų nardymo krepšį kur telpa visa nardymo įranga ir  Dry Suit Diver kursai nemokami. 

 

1. Neoprenis sauso tipo kostiumas Scubapro Exodry:

Sauso tipo neopreninis kostiumas, pagamintas iš 4 mm spausto neopreno yra geriausias pasirinkimas nardant šaltuose vandenyse. Kostiumas puikiai apgaubia kūną ir suteikia judėjimo laisvę.  Neoprenas pakankamai šilta medžiaga, kas leidžia pasirinkti plonesnį pakostiumį, taip nesukeliant judesių suvaržymų. Hermetiškas T-zip užtrauktukas nugaros srityje, užtikrina vandens nepratekėjimą. T-zip sistemos užtrauktukas kur kas atsparesnis pažeidimams ir reikalauja paprastenės priežiūros.  Kostiumas turi lateksinius kaklo ir rankų manžetus, leidžiančius pasirinkti platesnį pirštinių asortimenta. Galima naudoti sauso tipo pirštines su žiedų sistema, o tai palengvina pirštinių užsidėjimą ir nusiėmimą. Kelėnų ir pečių apsaugos mažina susidėvėjimo riziką, todėl kostiumas  tarnaus ilgai ir patikimai.  Šio modelio kostiumas gaminamas su guminiais batais, o tai sutaupo laiko ir palengvina apsirengimą.

    Si-Tech išleidimo ir pripūtimo vožtuvai.

    Ant rankos esanti I-safe tvirtinimo sistema, neleis Jūsų nardymo kompiuteriu nuslysti nuo rankos.

     Patogioje, užsegamoje kišenėje ant kojos, puikiai tilps reikalingiausi aksesuarai. 

Komplekte: Krepšys, sauso kostiumo žarna, šalmas.      

 

2. Pakostiumis Sopras TEK Thermax:

Idealiai tinka neopreniniam sausam kostiumui 
3M Tinsulatas
Horizontalus užtrauktukas
Kišenės 

 

 3. Liemenė Scubapro Equalizer:

     Patogi, klasikinio tipo, plūdurumo liemenė, pagaminta iš patvarių medžiagų, tarnaus jums ne vienerius metus. Liemenės rankena, leis patogiai pernešti surinktą įrangą iki katerio, ar nėrimo vietos.

      Liemenė turi integruotą, greito numetimo, svorių sistemą, todėl naudojant kartu su tradiciniu svoriu diržu, tai leidžia patogiau paskirstyti svorius ir nuimti apkrovą nuo juosmens.

      Yra kišenėlė oktopusui, o plieniniai D formos žiedai leis patogiai tvirtinti visą, nėrimo metu, jums reikalingą įrangą.

       Jūsų patogumui, liemenė turi tris oro nuleidimo vožtuvus, todėl bet kokioje situacijoje bus lengva suvaldyti plūdurumą.

        Reguliuojami ir greitai atsegami liemenės pečių, bei juosmens tvirtinimo diržai, užtikrins komfortišką užsidėjimą ir nusiėmimą, o nėrimo metu išliks prigludusi prie jūsų kūno.

        Šonuose esančiuose dviejuose, didelėse, užsegamose, kišenėse tilps visa jums reikalinga įranga ir aksesuarai. Yra vieta peilio tvirtinimui.

4. Reguliatorių komplektas Scubapro MK17/C370/R095:

Patikimas reguliatorius, todėl populiarus tarp daug nėrimų darančių narų. Puikiai veikiantis žemų temperatūrų sąlygomis.

 • Pirma pakopa : Subalansuotas, membraninis (neužšąlantis), su sausa kamera reguliatorius, patikimai veikiantis žemose temperatūrose. Turi 4 žemo slėgio (LP) jungtis ir 2 aukšto slėgio (HP) jungtis.
 • Antra pakopa : Balansuotas, puikaus dizaino, chromuotos detalės.  Oro padavimo reguliavimo galimybė, leidžia sumažinti oro padavimą nardant šaltesniame vandenyje, taip išvengian reguliatoriaus užšalimo.

5. Manometras Scubapro Compact SPG

 

6. Kaukė Sopras Tek Larga:

Berėmė ypač minkšto silikono vieno stiklo nardymo kaukė turinti ypač mažą pokaukinį tūrį, suteikia maksimaliai platų apžvalgos lauką, dėl ypač minkšto silikono kaukė tinka daugeliui žmonių.

7. Kompiuteris Scubapro Aladin Sport nardymo kompiuteris.

Šis puikus prietaisas skirtas tiek pradedantiems nardyti tiek patyrusiems narams. Dideli simboliai leidžia puikiai matyti parodymus kompiuterio ekrane. Jis turi visas reikiamas funkcijas ir net daugiau.

 • Nitrox 21%-50%
 • Trys režimai: Nardymo, Apnea, Elektroninio gylmačio
 • Safety stop
 • Laikrodžio funkcijos
 • Reguliuojamas ppO2 ( 1,0 -1,6bar)
 • Maksimalus gylis 120m
 • Apšvietimas
 • Vizualiniai ir garsiniai signalai
 • Nardymo planeris

Puikus, patikimias, ir atitinkantis visus standartus.

 

 

8.Plaukmenys Seasub Propulsion : 

Plastikiniai plaukmenys su guminiais intarpais, turintys puikias hidrodinamines savybes.  Lengvi, tinkami kelionėms. Patogi kojos kišenė. Užtraukiamas metalo spiralės dirželis, leis lengvai užsidėti ir nusiimti plaukmenis. Tinka šlapio ir sauso tipo kostiumams.

 

9.Pirštinės Scubapro G-Flex 5: 

5mm storio neopreninės pirštinės, tinkančios net ir šaltesniam vandeniui.  Užtrauktukas padės lengviau užsidėti ir nusiimti pirštines.