OWD / CMAS*

 

Baigę šį kursą Jūs galėsite nardyti su kitais sertifikuotais narais, bet kuriame pasaulio kampelyje. Šis pažymėjimas yra tarsi raktas į kiekvieną nardymo centrą ar klubą. Maksimalus gylis apribojamas iki 20 m.
Kursas susideda iš 5 teorinių užsiėmimų po 3 val. Kiekvieno užsiėmimo metu Jūs sužinosite daug įdomių dalykų apie povandeninį pasaulį, apie saugių nardymų planavimą ir nardymo įrangą. Vadovėliai, videofilmai ir instruktoriaus pasakojimai padės Jums nesunkiai įsisavinti teorinę dalį. Atsakius į nesudėtingus testus mes kartu įsitikinsime ar Jūsų žinios yra 100%.
Jūs patys nustebsite, kaip tai paprasta.
Per 5 užsiėmimus baseine ar sąlygose atitinkančias baseiną, instruktoriai išmokys Jus įvairių pratimų, kurie palengvins Jūsų nardymus ir padarys juos saugiais.
4 nėrimai atvirame vandenyje įtikins Jus, kad mokslas baseine nepraėjo veltui ir Jūs suprasite, kad tikrai drąsiai galite leistis į povandenius nuotykius.
Kursus galima praeiti net per 3 dienas.

Vasaros sezono metu (Birželio - Rugpjūčio mėn.) kursai vyksta nuo Pirmadienio iki Trečiadienio, arba nuo Penktadienio iki Sekmadienio.

Reikalinga išankstinė registracija. 
Tel. +37069871108 /+37062623007